مالی و مالیاتی

حسابداری

حسابداری فرآیندی اطلاعاتی می باشد که سیستم های اقتصادی و تجاری دنیا بر مبنای آن اطلاعات تصمیم گیری می کنند ،حسابداری دنیای بزرگی از روشها و مباحث می باشد که هر روز در حال پیشرفت است،امروزه استفاده از حسابداری را در سرمایه گذاریها و تصمیم گیریهای کلان اقتصادی می بینیم.
حسابداری دانشی است که با بکارگیری آن اطلاعات مربوط به معاملات و عملیات مالی و رویدادهای دارای اثر مالی بر یک موسسه ، جمع آوری ، تجزیه تحلیل ، اندازه گیری، ثبت ، طبقه بندی ، تجمیع و تلخیص و گزارش می شود.
حسابداری دپارتمان مالی و حسابداری یک شرکت را میتوان حیاطی ترین بخش آن قلمداد کرد؛ چرا که نتیجه تمامی تلاش های یک مجموعه در صورت های مالی و گردش مالی شرکت دیده می شود. هر قدر هم که مدیران شرکت تلاش کنند تا وضعیت مالی خود را بهبود ببخشند، باز هم همیشه این فرضیه وجود دارد که میتوان با حسابداری بهتر، وضعیت مالی بهینه تری را برای شرکت ایجاد کرد.

مشاوره حسابداری چیست؟

مشاوره حسابداری به مجموعه اقداماتی گفته میشود که یک مشاور حسابداری برای بهبود وضعیت یک کسب و کار به مدیران آن پیشنهاد کرده و یا عملیاتی می کند. ازجمله خدمات مشاوره حسابداری میتوان به تحلیل داده های مالی، تحلیل شرایط بازار، ارائه راهکار برای صرفه جویی مالی شرکت،پیش بینی آینده کسب و کار و ارائه پیشنهاد برای کسب بیشترین بازده در آینده، نظارت بر روند مالی و حسابداری شرکت، رفع ایراد و ارائه پیشنهاد برای بهینه سازی حسابداری شرکت و بسیاری از خدمات دیگر است.

اما مهمترین خدمت ارائه شده توسط مشاوره حسابداری، رصد دقیق وضعیت حسابداری یک شرکت و فهم و پیشنهاد خدمات حسابداری مورد نیاز یک شرکت است. یک مشاور حسابداری پس از ارزیابی کامل وضعیت حسابداری، اسناد و دفاتر مالی، کمبودهای دپارتمان مالی و حسابداری یک کسب و کار را کشف کرده و مهمترین تصمیمات و خدمات حسابداری مورد نیاز یک شرکت را به مدیران آن پیشنهاد می کند ، این کار حیاتی ترین و تخصصی ترین کاری است که یک مشاور حسابداری انجام می دهد.

شرح خدمات

انجام تمامی امور حسابداری:

شرکتهای بازرگانی، شرکت های خدماتی ، شرکتهای پیمانکاری، شرکتهای تولیدی و فروشگاهها

ارائه تمامی خدمات مالیاتی :

پیش ثبت نام مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی ، تهیه و تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده - تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی - تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی - تحریر دفاتر قانونی و ...

ارائه مشاوره تخصصی مالیاتی

تهیه و تنظیم لیست بیمه تامین اجتماعی

ساماندهی و بروزرسانی حسابهای معوق و حسابداری بر اساس اسناد ناقصه

محاسبه قیمت تمام شده محصولات تولیدی

جلوگیری از تعلق جرایم پیش بینی شده در قوانین

کنترل هزینه ها و افزایش بازدهی

ارائه پیشنهادات لازم در جهت جلوگیری از هدر رفتن زمان، منابع و انرژی

جلوگیری از بروز خطا در حساب ها و آینده بنگاه

ارائه راه حل در خصوص پروسه های پیچیده مالی

مدیریت مالی و نظارت مستمر بر روند حسابداری، مالی و اداری شرکت

مشاوره جهت تهیه صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی

بهبود فرآیندهای مالی ، اداری و کنترلهای داخلی سیستم

بهینه سازی سیستم های مالی

معرفی برترین سیستم های نرم افزارهای حسابداری در رده های مختلف

مشاوره جهت پیاده سازی سفارشی کدینگ انبار و حسابداری بهای تمام شده

انبارگردانی ، اصلاح و بستن حسابها در پایان سال

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید ؟*